
Қабырғаға орнатылатын сөре Gastrolux ППН1-113/С
- Бар
- Коды:89959
188 378 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux PPN1-113/С ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру орындарында арнайы температуралық режимді қажет етпейтін жабдықтарды, құрылғыларды, ыдыстарды және өнімдерді сақтауға арналған. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, төбеге бекіту AISI 430 25х25 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қаттылық қабырғаларымен нығайту
- Жиналмалы конструкция
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| қызметі | Әмбебап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.3 кг |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 188 378 ₸


