
Қабырғаға орнатылатын сөре Gastrolux ШН-084/К
- Бар
- Коды:89113
208 815 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ШН-084/К ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және өндірістік үй-жайларда арнайы температуралық режимді талап етпейтін жабдықтарды, аспаптарды, ыдыстарды және өнімдерді сақтауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- 1 орта сөре
- Материал: тот баспайтын болат AISI 430
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Құлып
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 208 815 ₸





