
Үстел үсті сөресі Gastrolux ДС-084/V
- Бар
- Коды:107213
209 700 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ПН-084/V сөресі қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында тарату желісін жабдықтауға арналған. Модель екі жағынан қалқалармен жабдықталған және V-тәрізді пішінге ие. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан және қалыңдығы 8 мм қарапайым шыңдалмаған шыныдан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | үстел үсті V-тәрізді 800х400/550х400 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.8 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 400-ден 550 мм-ге дейін |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 209 700 ₸


