
Попкорнға арналған аппарат VIATTO VA-PM88B қара
- Бар
- Коды:191827
20 368 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-PM88B попкорн машинасы үйде әртүрлі хош иістендіргіштері бар сары майды қолданбай, ауа жүгерісін дайындау үшін қолданылады. Корпус пластиктен, тостаған алюминийден, қақпақ мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 240 мл-ден 12 стаканға дейін
- Үзілмейтін жұмыстың максималды уақыты: 5 мин.
- Жұмыстағы үзіліс уақыты: 10 мин.
- Порцияны дайындау уақыты: 3-тен 5 минутқа дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 150x200x320 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 164175 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.125 кг |
| Биіктігі | 315 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Максималды жүктеме | 100 гр |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 20 368 ₸







