
Попкорнға арналған аппарат VIATTO VA-PM999B қара
- Бар
- Коды:346502
38 870 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-PM999B попкорн машинасы үйде әртүрлі хош иістендіргіштері бар ауа жүгерісін дайындау үшін қолданылады. Корпус пластиктен, тостаған жабыспайтын жабыны бар алюминийден, қақпақ мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 240 мл-ден 24 стаканға дейін / цикл
- Дайындау уақыты: 5-тен 10 минутқа дейін.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түстің ұқсас үлгісі көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.75 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3 келі |
| Биіктігі | 190 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Максималды жүктеме | 130 гр |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 38 870 ₸






