
Попкорнға арналған аппарат VIATTO VA-PM918W
- Бар
- Коды:346501
12 998 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-PM918W попкорн машинасы үйде әртүрлі хош иістендіргіштері бар сары майды қолданбай, ауа жүгерісін дайындау үшін қолданылады. Тостағанның ішкі беті жабыспайтын жабынмен жабдықталған. Корпус пластиктен, тостаған алюминийден, қақпақ мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 240 мл-ден 24 стаканға дейін
- Порцияны дайындау уақыты: 5-тен 10 минутқа дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.75 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3 келі |
| Биіктігі | 337 мм |
| Тереңдігі | 148 мм |
| Максималды жүктеме | 130 гр |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 12 998 ₸




