
Күмбезді ыдыс жуғыш машина Abat МПК-700К
- Бар
- Коды:17524
1 902 432 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күмбезді ыдыс жуғыш машина Abat МПК-700К қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кәстрөлдерді, табақтарды, стақандарды, стақандарды, ас құралдарын, сондай-ақ гастрономдар мен науаларды жуу үшін қолданылады. Модель электронды басқару панелімен және бұрыштары дөңгеленген ваннамен жабдықталған, бұл машинаны гигиеналық тазалауды жеңілдетеді.
Сумен жанасатын бөлшектер мен қаптамалар AISI 304 баспайтын болаттан, спринклерлер AISI 321 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табақтарды, стақандарды және шыныаяқтарды жууға арналған 2 кассета, тұрмыстық техникаға арналған стақан және бейтарап кассетаға арналған металл тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- жуудың 2 режимі
- Жуғыш затты автоматты түрде беру
- Шаю құралын автоматты түрде беру
- Ваннаны сумен автоматты түрде толтыру және оның деңгейін ұстап тұру
- Су айналымының бөлек жүйелерінің арқасында ыстық және суық сумен жабдықтауда пайдалану
- Ваннадағы және қазандықтағы судың температурасын бақылау және ұстап тұру
- Бүріккіш саптамаларды жылдам және оңай тазалау
- Жуу ваннасындағы сүзгілердің қосарланған жүйесі
- Күмбездегі бақылау әйнегі
- Жарықтандыру
- Шаю кезінде су құбыры желісінің қысымын арттыруға арналған сорғы
Қосымша сипаттамалар:
- Стақандар бойынша өнімділік: 1400 дана/сағ
- Көлем:
- Қазандық: 10 л
- Ванна: 30 л
- Бір цикл үшін шығын:
- Шаю құралы: 1,8 мл
- Жуғыш зат: 9 мл
- Су: 3 л
- Температура:
- Жуу: 55 °С
- Шаю: 85 °С
- Қосылу: 5 °C
- Су құбыры желісінің қысымы: 200-ден 600 кПА-ға дейін
- Қуат:
- Қазандықтың ТЭНы: 9 кВТ
- Ваннаның жылытқышы: 3 кВТ
- Жуу сорғысының электр қозғалтқышы: 1,1 кВТ
- Шаю сорғысының электр қозғалтқышы: 0,45 кВТ
- Жуғыш зат үлестіргіші: 3,5 кВТ
- Шаю диспенсері: 3,5 кВТ
- Жарықтандыру: 0,02 кВТ
- Көтерілген күмбез бен себет ұстағышының жазықтығы арасындағы саңылаудың биіктігі: 370-тен 380 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000001102 / 710000001102 / 15000001102 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 107 келі |
| Биіктігі | 1490-нан 1920 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Стақандардың максималды биіктігі | 300 мм |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Ыстық суға қосылужуғыш заттың диспенсерішаю агентінің диспенсеріхирина | 725 мм |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 700 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жуу циклі | 80 / 140 сек. |
- Бағасы: 1 902 432 ₸











