
Күмбезді ыдыс жуғыш машина Empero ELETTO 1000-01
- Бар
- Коды:118323
1 351 920 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero ELETTO 1000-01 ыдыс жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру орындарында стақандарды, ыдыстарды және ас үй ыдыстарын тазалау үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен, термостатпен және реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус пен қыздыру элементі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне стақандарға, табақтарға және ас құралдарына арналған 3 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Шаю диспенсері: Microdos
- Жуу сорғысы: Olimpia
- Электрика: Eaton
- Магнитті есіктің қауіпсіздік датчигі
- Жұмыс режимдерінің индикациясы
- Есік жабылғаннан кейін тоқтатылған жерден жұмысты жалғастыру
Қосымша сипаттамалар:
- Температура:
- Жуу: 55 °C
- Шаю: 80-ден 85 °C-қа дейін
- Кернеуі: 380 В
- Қуат:
- Жалпы: 9 кВТ
- Қазандық: 2,8 кВТ
- Ваннаның жылытқышы: 6 кВТ
- Қозғалтқыш: 0,55 кВТ
- Қозғалтқыш жылдамдығы: 2800 айн/мин.
- Су шығыны: 2,5 л/цикл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік ыдыс жуғыш машиналар |
| Ыдыс жуғыш машинаның түрі | Күмбезді |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Термостат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 696 мм |
| Биіктігі | 1485 мм |
| Салмақ | 120 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қуат | 9.5 кВТ |
| Артикул | EMP.1000 |
| Тереңдігі | 765 мм |
| Жуу циклі | 60 / 90 / 120 / 180 сек. |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 1000 дана/сағ |
| Шаю агентінің диспенсеріхирина | 696 мм |
- Бағасы: 1 351 920 ₸


