
Күмбезді ыдыс жуғыш машина ГродТоргМаш МПУ-700М
- Бар
- Коды:30295
2 447 625 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күмбезді ыдыс жуғыш машина МПУ-700М қоғамдық тамақтандыру орындарында табақтарды, стақандарды, шыныаяқтарды, ас құралдары мен науаларды жууға арналған. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған.
Ыдыс жуғыш машина суық суға да, ыстық суға да қосылады.
Қызмет ету мерзімі 8 жыл.
Қосымша сипаттамалар:
- Кассетаға жүктеу:
- 18 табақ
- 36 стақан
- 100 ас құралдары
- 6 табақ
- Ыстық суды тұтыну: 135 л/сағ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- МПУ-700М 40.000 бір бөліктен тұратын жуғыш және кәсіби душ қондырғысы бар жүк тиеу үстелі
- МПУ-700М 42.000 бір бөліктен тұратын жуғыш және душ қондырғысы бар жүк тиеу үстелі
- Жүк түсіру үстелі МПУ-700М 41.000
- МПУ тәрелкелеріне арналған кассета-700 00.00.410
- МПУ табақтарына арналған кассета-700 00.00.420
- Стақандарға арналған кассета NK
- Аспаптарға арналған кассета BK
- Жуу процесін көзбен шолып бақылау үшін қаптаманың алдыңғы жағындағы қарау әйнегі және жуу камерасының жарығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Гродторгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Биіктігі | 1550 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 240 мм |
| Қуат | 13.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Ыстық суға қосылушығанағы | 710 мм |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 720 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жуу циклі | 60 / 80 / 120 сек. |
- Бағасы: 2 447 625 ₸


