
Күмбезді ыдыс жуғыш машина ГродТоргМаш МПУ-700-01
- Бар
- Коды:30294
2 031 449 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күмбезді ыдыс жуғыш машина GRODTOGRMASH MPU-700-01 50-ге дейін отыратын орындары бар қоғамдық тамақтандыру орындарында 530х325 мм-ден аспайтын табақтарды, сорпа табақтарын, стақандарды, шыныаяқтарды, ас құралдары мен науаларды жууға арналған. Модель батырмалы электронды басқару панелімен жабдықталған. Машинаның корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қызмет ету мерзімі 8 жыл. ТШ РБ 14478107.011-98 талаптарына сәйкестігі.
Жинақтау:
- Жуғышы бар тиеу үстелі
- Иіссуға арналған құрылғы
- Кассеталарға арналған сөре
- Стақандар мен шыныаяқтарға арналған кассета
- Аспаптарға арналған торлы кассета
Ерекшеліктері:
- Суық суға да, ыстық суға да қосылу
- ұзақтығы бойынша 4 жуу бағдарламасы:
- 60 сек — 918 тәрелке/сағатқа дейін
- 80 сек — 720 тәрелке/сағатқа дейін
- 120 сек — 486 тәрелке/сағатқа дейін
- 180 сек — 324 тәрелке/сағатқа дейін
- Ыдыстарды жууға және шаюға арналған бөлек режимдер және су айналымы жүйелері
- Басқару тізбектері қауіпсіз аса төмен кернеуде орындалған
- Ваннаны автоматты түрде толтыру және оның деңгейін ұстап тұру, автоматты жуу және шаю циклі
- Су жылытқыштағы судың температурасы мен деңгейін бақылау, қажет болған жағдайда машина жұмысының кез келген кезеңінде оны автоматты түрде толтыру
- Таңдалған бағдарлама қаптаманы түсірген кезде автоматты түрде қайта іске қосылады
- Радиокедергілер сүзгісі
- Су жылытқыштағы судың қызып кетуінен қорғау және қаптаманы көтерген кезде машинаның жұмысын тоқтату
- Қозғалтқыштың ток бойынша және қозғалтқыш фазалары үзілген кездегі шамадан тыс жүктелуін бағдарламалық бақылау
- Таңдалған бағдарламаның жарық индикациясы, суды жылыту, қаптаманы көтеру, автоматты түрде қайта қосу, ықтимал ақаулар
Қосымша сипаттамалар:
- Кассетаға жүктеу:
- 18 табақ
- 36 стақан
- 60 ас құралдары
- 6 табақ
- Ыстық су шығыны: 3 л/цикл
- Температура:
- жуғыш ерітінді: 40 ºС кем емес
- шайғыш ағынды су: 85 ºС кем емес
Назар аударыңыз! Фотосуретте опциялары бар модель (кір жуатын ваннасы мен душ бөлмесі бар лас ыдыстарды сұрыптауға арналған үстел, таза ыдыстарға арналған үстел).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Гродторгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 10375 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі | 1450 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 250 мм |
| Қуат | 16.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | ыстық суға, суық суға |
| Ыстық суға қосу Жуғыш заттың диспенсерікеңдігі | 650 мм |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 324-тен 918 данаға дейін/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жуу циклі | 80 / 120 сек. |
- Бағасы: 2 031 449 ₸



