
OZTI OBM 1080D PDRT алдыңғы тиегіш ыдыс жуғыш машина
- Бар
- Коды:292436
1 513 840 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OBM 1080D PDRT алдыңғы тиегіш ыдыс жуғыш машина қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ ыдыс-аяқ пен ас құралдарын жуу үшін жұмыс істегеннен кейін тазалауды және жууды қажет ететін ас үй ыдыстарын пайдаланумен айналысатын ұйымдарда қолданылады. Модель электронды басқару панелімен, бұрыштары дөңгеленген гигиеналық бір бөліктен тұратын жуу ваннасымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус, жуу ваннасы және бойлер тот баспайтын болаттан, шашыратқыштар арматураланған полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жуу және шаю температурасын реттеуге арналған термостат
- жууға арналған 5 бағдарлама
- Автоматты басқару
- Бұрыштарда және сызықта орнату үшін қолайлы
- Резервуардағы су мен жылытуды бір батырмамен оңай іске қосу
- Шаюға арналған сорғы
- Электр энергиясын, жуғыш заттарды және суды үнемдеу
- Кері клапандар жүйесі
- Оқшауланған корпус IPX5 су шашырауынан қорғауға кепілдік береді
- Электротехникалық компоненттер мен кабельдер халықаралық стандарттар мен қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: сағатына 69/35/27/23/18 себет (жуу цикліне байланысты)
- Температуралық режим:
- Жуу: 55-тен 60 ºС-қа дейін
- Шаю: 80-нен 85 ºС-қа дейін
- Су шығыны: 2,8 л/цикл
- Сыйымдылығы:
- Жуу багы: 23 л
- Қазандық: 7 л
- Сумен жабдықтау:
- Температура: 50 ºС бастап
- Қысым: 2-ден 4 барға дейін
- Қосылу: (Ø28) 3/4 "
- Қорғау класы: IP X5
- Қуат:
- Жуу багы: 2 кВТ
- Қазандық: 9 кВТ
- Сорғы (жуу): 0,66 кВТ
- Сорғы (шаю): 0,37 кВТ
- Шудың максималды деңгейі: 75 дБ
- Лас суды шығару кезіндегі қосылыс: (Ø42) 1 1/4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 071D.11110.BB |
| Биіктігі | 1480 мм |
| Тереңдігі | 785 мм |
| Стақандардың максималды биіктігі | 300 мм |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 300 мм |
| Қуат | 9.66 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Сорғы төгіндісіжуғыш заттың мөлшерішаю агентінің мөлшеріширина | 700 мм |
| Кассеталар бойынша өнімділік | 69 дана/сағ |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 1108 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жуу циклі | 52 / 102 / 132 / 152 / 192 сек. |
- Бағасы: 1 513 840 ₸



