
Ыдыс жуғыш машина OZTI OBM 1080M PDRT
- Бар
- Коды:340011
1 775 834 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыс жуғыш машина OZTI OBM 1080M PDRT қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сұйық жуғыш және шайғыш заттарды қолдана отырып, табақтардың, шыныаяқтардың және ас құралдарының кассеталарында жуу үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус, бойлер, жуу ваннасы және жуу багының сүзгісі жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, жуу жеңдері арматураланған полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 жуу бағдарламалары
- Пайдаланушыға ыңғайлы интерфейстің арқасында қарапайым басқару элементтері
- Айналмалы қосқыш арқылы бағдарламаларды таңдау
- Оңай іске қосу: қазандықтағы суды және жылуды қамтамасыз ету үшін бір түйме
- Термостатикалық температураны бақылау жуу және шаю
- Шаю сорғысы
- Кері клапандар жүйесі
- Герметикалық ылғал өткізбейтін тығыздағыш
- Электрондық компоненттер мен кабельдер халықаралық стандарттар мен қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Бұрыштары тегістелген гигиеналық тұтас тартылған жуу ваннасының қаптамасы
- Күмбезді доға тәрізді тұтқаның көмегімен оңай жылжыту
- Желіге ендіру және бұрыштама орнату мүмкіндігі
- Қабықты қорғау дәрежесі: IPX5
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Кассеталар бойынша жуу циклдарына сәйкес өнімділік: 27 / 35 / 69 дана/сағ
- Кірістегі су қысымының диапазоны: 2-ден 4 барға дейін
- Кіретін судың температурасы: 50 °C
- Кірудегі судың температурасы 50 °C және ең төменгі қысымы 2 бар циклдардың температуралық режимі:
- Жуу: 55-тен 60 ºС-қа дейін
- Шаю: 80-нен 85 ºС-қа дейін
- Бір цикл үшін су шығыны: 2,8 л
- Циклдің ұзақтығы: 52 / 102 / 132 сек.
- Номиналды қуат:
- Қазандықтың ТЭН: 9 кВТ
- Жуу багының ТЭН: 2 кВТ
- Жуу сорғысының қозғалтқышы: 0,66 кВТ
- Шаю сорғысының қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Көлем:
- Жуу багы: 23 л
- Қазандық: 7 л
- Қосылыстардың диаметрі:
- Суды қосу: 3/4"
- Су ағызу: 3/4" (28 мм)
- Шудың максималды деңгейі (A): 75 дБ
- Максималды еңкею бұрышы: 6°
- Жүктеудің максималды биіктігі: 445 мм
- Күмбезі ашық биіктігі: 1960 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған жуу жеңдері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 071M.11110.BB / OBM 1080M PDRT |
| Биіктігі | 1480 мм |
| Тереңдігі | 785 мм |
| Қуат | 9.66 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | суық суға |
| Сорғы төгіндісіжуғыш заттың мөлшерішаю агентінің мөлшеріширина | 700 мм |
| Кассеталар бойынша өнімділік | 69 дана/сағ |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 1108 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жуу циклі | 52/102/132 сек. |
- Бағасы: 1 775 834 ₸



