
Күмбезді ыдыс жуғыш машина OZTI OBM 1080M R
- Бар
- Коды:115291
2 158 793 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күмбезді ыдыс жуғыш машина OZTI OBM 1080M R қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі ыдыс-аяқ пен ас құралдарын жуу үшін олармен жұмыс істегеннен кейін тазалауды және жууды қажет ететін ас үй ыдыстарын пайдаланумен байланысты ұйымдарда қолданылады. Корпус, жуу ваннасы, қазандық және сүзгі тот баспайтын болаттан, спринклерлер арматураланған полипропиленнен жасалған.
Жабдық бұрыштық орнату және желілік орнату үшін жарамды.
Жеткізу көлеміне 3 кір жуғыш себет кіреді (тәрелкелер, стақандар және ас құралдары үшін)
Ерекшеліктері:
- 3 жуу бағдарламалары
- Жуу және шаю температурасын реттеуге арналған термостат
- Электромеханикалық басқару панелі
- Оңай іске қосу: резервуардағы суды және жылуды қамтамасыз ету үшін бір түйме
- Кері клапандар жүйесі
- Сүзгі
- Бұрыштары дөңгеленген тұтас керілген жуу ваннасы пайдаланғаннан кейін тазалаудың жеңілдігі мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим:
- Жуу: 55-тен 60 ºС-қа дейін
- Шаю: 80-нен 85 ºС-қа дейін
- Су шығыны: 2,8 л/цикл
- Сыйымдылығы:
- Жуу багы: 19 л
- Қазандық: 7 л
- Сумен жабдықтау:
- Температура: 50 ºС бастап
- Қысым: 2-ден 4 барға дейін
- Қосылу: 3/4 "
- Қорғау класы: IP X5
- Қуат:
- Жууға арналған бак: 3 кВТ
- Қазандық: 9 кВТ
- Сорғы (жуу): 0,66 кВТ
- Сорғы (шаю): 0,37 кВТ
- Шудың максималды деңгейі: 75 дБ
- Күмбезі көтерілген биіктік: 1860 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған бүріккіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 071M.00100.BB |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 1420-дан 1860 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Стақандардың максималды биіктігі | 360 мм |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 360 мм |
| Қуат | 9.66 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Ыстық суға қосылушығанағы | 700 мм |
| Кассеталар бойынша өнімділік | 27 данадан 69 данаға дейін/сағ |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 1108 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жуу циклі | 52 / 102 / 132 сек. |
- Бағасы: 2 158 793 ₸


