
ПишТех МП-700К-02 ыдыс жуатын машина
- Бар
- Коды:322047
1 593 572 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыс жуғыш машина Тағам технологиясы МП-700К-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сұйық жуғыш және шайғыш заттарды қолдана отырып, табақтарды, шыныаяқтарды және ас құралдарын кассеталарда жууға арналған. Модель тік көтергіш күмбезбен, айналмалы үстіңгі және астыңғы жуу гильзаларымен, сырғанамайтын тіректермен, ашасы бар қуат кабелімен және электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған.
Жинақтау:
- Ыдыстарға арналған жуу кассетасы
- Стақандарға арналған жуу кассетасы
- Аспаптарға арналған жуу себеті
- Құятын түтік
- Зауыттық қаптама
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Ерекшеліктері:
- Бағдарламалар:
- 1: қысқа
- 2: орташа
- 3: негізгі
- 4: ұзын
- Пайдаланушыға ыңғайлы интерфейстің арқасында қарапайым басқару элементтері
- Айналмалы қосқыш арқылы бағдарламаларды таңдау
- Қуат, қыздыру, жуу және шаю процестерінің жарықдиодты индикаторлары
- Жуғыш және шайғыш заттарды автоматты түрде беру
- Күмбезді көтеру кезінде автоматты түрде тоқтау және түсіру кезінде жұмысты жалғастыру
- Күмбезді доға тәрізді тұтқаның көмегімен оңай жылжыту
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 15-тен 40 °С-қа дейін
- 25 °С температурадағы максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Сумен жабдықтау желісіндегі су температурасының диапазоны:
- Суық: 5-тен 35 °С-қа дейін
- Ыстық: 40-тан 50 °С-қа дейін
- Сумен жабдықтау желісіндегі судың максималды қысымы: 600 кПА
- Бағдарлама жұмысы кезіндегі өнімділік 1:
- Диаметрі 240 мм және тереңдігі 50 мм пластиналар: 700 дана/сағ
- Диаметрі 73 мм стақандар: 1500 дана/сағ
- Ортаның температурасы:
- Жуу: 60 °С
- Шаю: 85 °С
- Номиналды қуат:
- Қазандықтың құбырлы электр жылытқышы (ТЭН): 6 кВТ
- Ваннаның жылытқышы: 2,5 кВТ
- Жуу сорғысының электр қозғалтқышы: 1,1 кВТ
- Су төгетін сорғының электр қозғалтқышы: 0,04 кВТ
- Жуғыш зат үлестіргіші: 0,004 кВТ
- Шаю диспенсері: 0,008 кВТ
- Жуу циклінің ұзақтығы (толық цикл):
- 1: 60 (80) бастап
- 2: 90 (110) бастап
- 3: 120 (140) бастап
- 4: 180 (200) бастап
- Құбырдағы қысым 0,3 мПа болған кезде бір цикл үшін судың максималды шығыны: 2 л
- Жуудың 1 циклына жуғыш заттың шығыны: 16 мл
- Шаюдың 1 циклына арналған шаю құралының шығыны: 2,5 мл
- Қазандықтың көлемі: 7,3 л
- Ваннаның көлемі: 35 л
- Құю шлангісінің диаметрі: 3/4"
- Құю шлангісінің ұзындығы: 1500 мм
- Күмбезі көтерілген биіктік: 1740 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 1360 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 280 мм |
| Қуат | 7.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | ыстық суға, суық суға |
| Сорғы төгіндісіжуғыш заттың мөлшерішаю агентінің мөлшеріширина | 850 мм |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 700 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жуу циклі | 60/90/120/180 сек. |
- Бағасы: 1 593 572 ₸



