
Ыдыс жуғыш машина Empero ELETTO 500-02/220
- Бар
- Коды:118320
985 657 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero ELETTO 500-02/220 ыдыс жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру орындарында стақандарды, ыдыстарды және ас үй ыдыстарын тазалау үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен қыздыру элементі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне стақандарға, табақтарға және ас құралдарына арналған 3 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- 2 жуу және шаю диспенсерлері: Microdos
- 2 сорғы жуу және төгу: Olimpia
- Электрика: Eaton
- Есіктің қауіпсіздік датчигі
- Жұмыс режимдерінің индикациясы
- Есік жабылғаннан кейін тоқтатылған жерден жұмысты жалғастыру
Сипаттамалары:
- Температура:
- Жуу: 55 °C
- Шаю: 80-ден 85 °C-қа дейін
- Қозғалтқыш жылдамдығы: 2800 айн/мин.
- Су шығыны: 2,5 л/цикл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ҚОБ.500-F 220 жылы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 64 келі |
| Биіктігі | 820 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 320 мм |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғы төгіндісіжуғыш заттың мөлшерішаю агентінің мөлшеріширина | 590 мм |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 500 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жуу циклі | 90 / 120 / 180 сек. |
- Бағасы: 985 657 ₸


