
Ыдыс жуғыш машина Empero ELETTO 500-01/380
- Бар
- Коды:118322
948 180 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero ELETTO 500-01/380 ыдыс жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру орындарында стақандарды, ыдыстарды және ас үй ыдыстарын тазалау үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен қыздыру элементі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне стақандарға, табақтарға және ас құралдарына арналған 3 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- шаю диспенсері: Microdos
- 2 сорғы жуу және төгу: Olimpia
- Электрика: Eaton
- Есіктің қауіпсіздік датчигі
- Жұмыс режимдерінің индикациясы
- Есік жабылғаннан кейін тоқтатылған жерден жұмысты жалғастыру
Сипаттамалары:
- Пластиналардың максималды диаметрі: 320 мм
- Температура:
- Жуу: 55 °C
- Шаю: 80-ден 85 °C-қа дейін
- Қозғалтқыш жылдамдығы: 2800 айн/мин.
- Су шығыны: 2,5 л/цикл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.500 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 67 келі |
| Биіктігі | 820 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Стақандардың максималды биіктігі | 320 мм |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 320 мм |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Су төгетін сорғышайғыш заттың мөлшеріширина | 590 мм |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 500 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жуу циклі | 90 / 120 / 180 сек. |
- Бағасы: 948 180 ₸


