
Ыдыс жуғыш машина Empero ELETTO 500-02/380
- Бар
- Коды:118321
990 998 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero ELETTO 500-02/380 ыдыс жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру орындарында стақандарды, ыдыстарды және ас үй ыдыстарын тазалау үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен қыздыру элементі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне стақандарға, табақтарға және ас құралдарына арналған 3 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- 2 жуу және шаю диспенсерлері: Microdos
- 2 сорғы жуу және төгу: Olimpia
- Электрика: Eaton
- Есіктің қауіпсіздік датчигі
- Жұмыс режимдерінің индикациясы
- Есік жабылғаннан кейін тоқтатылған жерден жұмысты жалғастыру
Сипаттамалары:
- Температура:
- Жуу: 55 °C
- Шаю: 80-ден 85 °C-қа дейін
- Қозғалтқыш жылдамдығы: 2800 айн/мин.
- Су шығыны: 2,5 л/цикл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік ыдыс жуғыш машиналар |
| Жабдық түрі | Бір камералы |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 320 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 590 мм |
| Биіктігі | 820 мм |
| Салмақ | 67 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қуат | 6 кВТ |
| Артикул | EMP.500 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жуу циклі | 90 / 120 / 180 сек. |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 500 дана/сағ |
| Сорғы төгіндісіжуғыш заттың мөлшерішаю агентінің мөлшеріширина | 590 мм |
- Бағасы: 990 998 ₸


