
Ыдыс жуғыш машина Empero EMP.500
- Бар
- Коды:278980
830 526 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.500 кіріктірілген ыдыс жуғыш машина қоғамдық тамақтандыру орындарында стақандарды, ыдыстарды және ас үй ыдыстарын тазалау үшін қолданылады. Модель ыңғайлы басқару панелімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Есіктің қауіпсіздік датчигі
- Жұмыс режимдерінің индикациясы
- Есік жабылғаннан кейін тоқтатылған жерден жұмысты жалғастыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 69 келі |
| Биіктігі | 820 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 320 мм |
| Қуат | 5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғы ағызу ені | 590 мм |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 500 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жуу циклі | 90 / 120 / 180 сек. |
- Бағасы: 830 526 ₸


