
ГродТоргМаш МПФ-30-01 "КОТРА" алдыңғы тиегіші бар ыдыс жуғыш машина
- Бар
- Коды:20472
1 442 854 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GRODTORGMASH MPF-30-01 "КОТРА" алдыңғы тиегіш ыдыс жуғыш машина қоғамдық тамақтандыру орындарында табақтарды, стақандарды, шыныаяқтарды және ас құралдарын жууға арналған. Модель электронды басқару панелімен, бөлек режимдермен және жууға және шаюға арналған су айналымы жүйелерімен жабдықталған.
Ыдыс жуғыш машина үстелдің астына немесе штангаға орнатылады, суық және ыстық суға қосылады.
Қызмет ету мерзімі 10 жыл.
Жинақтау:
- Стақандар мен шыныаяқтарға арналған кассета
- Аспаптарға арналған торлы кассета
- Тәрелкелер мен тәрелкелерге арналған астар
- Суға арналған сүзгі
Ерекшеліктері:
- Шамадан тыс жүктемелерден және қызып кетуден қорғау
- Үлдірмен қапталған тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған түрлі корпустық бөлшектер
- Оңай алынатын жуғыш заттар, шаю душтары және тот баспайтын болаттан жасалған сорғы сүзгісі
- 24 В қауіпсіз аса төмен кернеудегі басқару тізбектері
- Ваннаны автоматты түрде толтыру және оның деңгейін ұстап тұру
- Автоматты жуу және шаю циклі
- Жуғыш затты автоматты түрде беру
- Есік жабылған кезде таңдалған бағдарламаны автоматты түрде қайта іске қосыңыз
- Температура мен су деңгейін тұрақты бақылау
- Суды автоматты түрде толтыру
- Радиокедергілер сүзгісі
- Есікті ашқан кезде жұмысты тоқтату
- Жарық индикациясы:
- Таңдалған бағдарлама
- Суды жылыту
- Есікті ашу
- Автоматты түрде қайта іске қосу
- Ақаулар
Қосымша сипаттамалар:
- Кассеталар / тарелкалар бойынша өнімділік:
- 15 °С температурада суық сумен жабдықтау:
- 1 бағдарлама: 30 / 540 дана/сағ
- 2 бағдарлама: 33 / 594 дана/сағ.
- 65 °С температурада ыстық сумен жабдықтау:
- 1 бағдарлама: 30 / 540 дана/сағ
- 2 бағдарлама: 45 / 810 дана/сағ
- 15 °С температурада суық сумен жабдықтау:
- Ыстық су шығыны: 2 л/цикл
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тіреу
- Шаю құралдарының дозаторы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Гродторгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 10 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Ыстық суға қосу Жуғыш заттың диспенсерікеңдігі | 550 мм |
| Кассеталар бойынша өнімділік | 30 данадан 45 данаға дейін/сағ |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 540 данадан 810 данаға дейін/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жуу циклі | 80 / 120 сек. |
- Бағасы: 1 442 854 ₸


