
Gemlux GL-500EF астарлы ыдыс жуғыш машина
- Бар
- Коды:231999
953 726 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-500EF ыдыс жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында табақтарды, стақандарды, стақандарды, ас құралдарын және әртүрлі ас үй ыдыстарын жуу үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен және кіріктірілген шаю диспенсерімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Саны:
- Тәрелкелерге арналған кассеталар: 2
- Аспаптарға арналған себеттер: 1
- Табақшаларға арналған қондырмалар: 1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 61 келі |
| Биіктігі | 814 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Шаю агентінің диспенсеріхирина | 572 мм |
| Стақандардың максималды биіктігі | 350 мм |
| Қуат | 5.05 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жуу циклі | 90 / 120 сек. |
- Бағасы: 953 726 ₸


