
Ыдыс жуғыш машина ПишТех МП-500Ф-01
- Бар
- Коды:307419
901 044 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Ыдыс жуғыш машинаның тағамдық технологиясы МП-500Ф-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сұйық жуғыш және шайғыш заттарды қолдана отырып, әртүрлі ыдыс-аяқтарды кассеталарда жууға арналған. Модель жуынатын ваннасы бар алдыңғы камерамен, қазандықпен, электр сорғымен, шаю сұйықтығының диспенсер-сорғысымен, үстіңгі және астыңғы жуу гильзаларымен, көлденең тұтқасы бар топсалы есікпен және түймелі басқару панелімен жабдықталған. Бүріккіштердің камерасы, есігі және негізгі бөлшектері AISI 304 баспайтын болаттан, корпусы AISI 201 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тәрелкелерге арналған кассета, стақандар мен шыныаяқтарға арналған кассета, ас құралдарына арналған стақан және су құбырына қосуға арналған шланг кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жуу бағдарламалары:
- Қысқа
- Ұзын
- Жуғыш затты автоматты түрде беру
- Шаю құралын автоматты түрде беру
- Қазандық пен ваннадағы суды құбырлы электр жылытқыштар (ТЭН) арқылы жылыту
- Ваннаны сумен толтыру және бүйір қабырғасындағы ауа камерасы, прессостат және соленоидты клапан арқылы деңгейді бақылау
- Ваннадағы және қазандықтағы судың температурасын капиллярлық термостат пен жылу датчиктерінің көмегімен бақылау және ұстап тұру
- Ыстық және суық сумен жабдықтауға арналған бөлек су айналымы жүйелері
- Қуатқа, қазандықты жылытуға, ваннаны жылытуға және жуу процесіне арналған жарықдиодты индикаторлар
- Техникалық қызмет көрсетуге ыңғайлы болу үшін оңай шешілетін жуу жеңдері
- Есікті ысырмамен құлыптау
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Басқарудың қарапайымдылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Терелкалар бойынша: 500 дана/сағ
- Стақандар бойынша: 1000 дана/сағ
- Біржолғы жүктеу кезіндегі кассетадағы заттардың саны:
- Тақталар: 18
- Стақандар: 36
- Ас құралдары: 140
- Кассетадағы тарелкалардың максималды диаметрі:
- 2 қатар: 250 мм
- 1 қатар: 280 мм
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 15-тен 40 °C-қа дейін
- 25 °C температурадағы максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Сумен жабдықтаудың температуралық диапазоны:
- Суық: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Ыстық: 50-ден 60 °C-қа дейін
- Сумен жабдықтаудың рұқсат етілген ең жоғары қысымы: 600 кПА
- Судың температурасы:
- Жуу режимі: 60-тан 65 °C-қа дейін
- Шаю режимі: 80-ден 85 °C-қа дейін
- Номиналды қуат:
- Қазандықтың ТЭН: 3 кВТ
- Ваннаның жылытқышы: 2,5 кВТ
- Сорғының электр қозғалтқышы: 0,5 кВТ
- Шаю құралының дозаторы: 0,008 кВТ
- Жуғыш зат үлестіргіші: 0,008 кВТ
- Бағдарламалардың ұзақтығы:
- Қысқа: 120 сек.
- Ұзын: 180 сек.
- Максималды шығын:
- 1 циклге шаюға арналған су: 2,5 л
- 1 жууға арналған жуғыш зат: 6 мл
- 1 рет шаюға арналған шайғыш зат: 1,5 мл
- Көлем:
- Қазандық: 5,6 л
- Монша: 19,5 л
- Құю шлангісінің бұрандасының диаметрі (G): 3/4"
- Есігі ашық тереңдік: 1055 мм
- Қаптамадағы габариттері: 720х650х1050 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 63 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Жуғыш заттың диспенсерішаю агентінің диспенсерішағын | 590 мм |
| Пластиналардың максималды диаметрі | 280 мм |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | ыстық суға, суық суға |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 500 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жуу циклі | 120/180 сек. |
- Бағасы: 901 044 ₸









