
Abat МПТ-2000 оң жақ туннельді ыдыс жуғыш машина
- Бар
- Коды:79722
5 418 098 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat MPT-2000 туннельді ыдыс жуғыш машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында табақтарды, стақандарды, стақандарды, ас құралдарын, сондай-ақ гастрономдар мен науаларды жуу үшін қолданылады. Модель электронды басқару панелімен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Сумен жанасатын бөлшектер мен қаптамалар AISI 304 баспайтын болаттан, жуғыш және шайғыш спринклерлер AISI 304 және AISI 321 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табақтарды жууға арналған 4 кассета, шыныаяқтар мен шыныаяқтарға арналған 2 кассета, тұрмыстық техникаға арналған стақан және бейтарап кассетаға арналған металл тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- жуудың 3 режимі
- Жуғыш затты автоматты түрде беру
- Шаю құралын автоматты түрде беру
- Ваннаны сумен автоматты түрде толтыру және оның деңгейін ұстап тұру
- Ыдыстарды кептіру функциясы
- Су айналымының бөлек жүйелерінің арқасында ыстық және суық сумен жабдықтауда пайдалану
- Ваннадағы және қазандықтағы судың температурасын бақылау және ұстап тұру
- Энергияны қалпына келтіру жүйесі суық суды алдын ала қыздыру үшін машинаның жылуын пайдалану арқылы электр энергиясын үнемдеуге мүмкіндік береді
- Жиналмалы жаңбырлатқыштар
- Жуу ваннасындағы сүзгілердің қосарланған жүйесі
- Тазалауды жеңілдету үшін ваннаның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Сипаттамалары:
- Көлем:
- Қазандық: 17 л
- Монша: 100 л
- Бір цикл үшін шығын:
- Шаю құралы: 2,5 мл
- Жуғыш зат: 12 мл
- Су: 4 л
- Температура:
- Жуу: 55 °С
- Шаю: 85 °С
- Қосылу: 5 °C
- Су құбыры желісінің қысымы: 200-ден 600 кПА-ға дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000009797 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 310 келі |
| Биіктігі | 2179 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Ыдыстарды тиеу | оң жақта |
| Қуат | 26.7 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Ыстық суға қосылужуғыш заттың диспенсерішаю агентінің диспенсерікассета өлшемі | 500х500 |
| Кассеталар бойынша өнімділік | 111 дана/сағ |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 1998 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 2230 мм |
- Бағасы: 5 418 098 ₸











