
Туннельді ыдыс жуғыш машина Abat МПТ-1700-01 оң жақ
- Бар
- Коды:105099
4 620 775 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat MPT-1700-01 туннельді ыдыс жуғыш машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында табақтарды, стақандарды, стақандарды, ас құралдарын, сондай-ақ гастрономдар мен науаларды жуу үшін қолданылады. Модель электронды басқару панелімен, жылу алмастырғышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Сумен жанасатын бөлшектер мен қаптамалар AISI 304 баспайтын болаттан, жуғыш және шайғыш спринклерлер AISI 304 және AISI 321 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табақтарды жууға арналған 4 кассета, шыныаяқтар мен шыныаяқтарға арналған 2 кассета, тұрмыстық техникаға арналған стақан және бейтарап кассетаға арналған металл тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- жуудың 3 режимі
- Жуғыш затты автоматты түрде беру
- Шаю құралын автоматты түрде беру
- Ваннаны сумен автоматты түрде толтыру және оның деңгейін ұстап тұру
- Су айналымының бөлек жүйелерінің арқасында ыстық және суық сумен жабдықтауда пайдалану
- Ваннадағы және қазандықтағы судың температурасын бақылау және ұстап тұру
- Энергияны қалпына келтіру жүйесі суық суды алдын ала қыздыру үшін машинаның жылуын пайдалану арқылы электр энергиясын үнемдеуге мүмкіндік береді
- Жиналмалы жаңбырлатқыштар
- Жуу ваннасындағы сүзгілердің қосарланған жүйесі
- Тазалауды жеңілдету үшін ваннаның дөңгелектелген ішкі бұрыштары
Сипаттамалары:
- Көлем:
- Қазандық: 17 л
- Монша: 100 л
- Бір цикл үшін шығын:
- Шаю құралы: 2,5 мл
- Жуғыш зат: 12 мл
- Су: 4 л
- Температура:
- Жуу: 55 °С
- Шаю: 85 °С
- Қосылу: 5 °C
- Су құбыры желісінің қысымы: 200-ден 600 кПА-ға дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000009815 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 260 келі |
| Биіктігі | 1965 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Жуғыш заттың диспенсерішаю агентінің диспенсерішығу | 380 Жылы |
| Ыдыстарды тиеу | оң жақта |
| Қуат | 26.7 кВТ |
| Ыстық суға қосылуқосылу | суық суға |
| Кассеталар бойынша өнімділік | 95 дана/сағ |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 1710 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 1595 мм |
- Бағасы: 4 620 775 ₸











