
Abat МПТ-3000Кл сол жақ туннельді ыдыс жуғыш машина
- Бар
- Коды:281106
17 901 767 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat MPT-3000Kl туннельді ыдыс жуғыш машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында табақтарды, стақандарды, стақандарды, ас құралдарын, сондай-ақ гастрономдар мен науаларды жуу үшін қолданылады. Модель түймелі электронды басқару панелімен, саусақ конвейерімен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Сумен жанасатын бөлшектер мен қаптамалар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табақтарды (науаларды) жууға арналған кассета, стақандар мен шыныаяқтарды жууға арналған бейтарап кассета, ас құралдарын жууға арналған кассета және металл тор (бейтарап кассета немесе ас құралдарын жууға арналған кассета үшін) кіреді. жеңіл заттарды жуу кезінде қолданылады.
Ерекшеліктері:
- Конвейердегі ыдыстарды бақылау жүйесімен
- Ыдыстарды уақтылы шешпеген жағдайда конвейерді тоқтату құрылғысы
- Конвейерді кездейсоқ түсіп қалған заттармен бұғаттаған кезде оны тоқтату құрылғысы
- Энергияны қалпына келтіру жүйесі
- Жуғыш және шайғыш заттарды автоматты түрде беру
- Ванналарды сумен автоматты түрде толтыру
- Барлық ванналардағы қос сүзгілеу жүйесі
- Модульдер:
- Жуғыш: алдын ала жуу
- Жуу бөлмесі: жуу ерітіндісімен негізгі жуу
- Шаю: екі рет шаю: алдын ала және соңғы (шаю ерітіндісімен)
- Кептіру: ыстық ауамен кептіру
- Корпус жылу оқшаулағыш саңылауы кемінде 18 мм қос қабырғалы
- 4 жуу бағдарламалары
- Ваннаның дөңгеленген бұрыштары машинаны гигиеналық тазалауды жеңілдетеді
- Жиналмалы бүріккіштердің конструкциясы оларды тазалауды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Температура:
- Алдын ала жуу: 40-тан 45 °С-қа дейін
- Негізгі раковина: 50-ден 60 °С-қа дейін
- Алдын ала шаю: 50-ден 60 °С-қа дейін
- Соңғы шаю: ≥85 °С
- Ваннаның көлемі:
- Алдын ала жуу: 80 л
- Негізгі жуу орны: 120 л
- Шаю: 34 л
- Үздіксіз жуу циклі кезіндегі су шығыны: 420 л/сағ
- Номиналды тұтынылатын қуат:
- Ванналар мен қазандықтардың жылытқыштарының бөлек жұмысы: 55,5 кВТ
- Ванналар мен қазандықтардың жылытқыштарының бір уақытта жұмыс істеуі: 67,5 кВТ
- Номиналды қуат:
- Қазандықтың ТЭН-тері: 24 кВТ
- Барлық ванналардың жылытқыштары: 30 кВТ
- Кептіру ТЭН-тері: 6,9 кВТ
- Саңылау өлшемі: 715x460 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000006860 / 15000006860 МПТ-3000К |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1050 келі |
| Биіктігі | 2220 мм |
| Тереңдігі | 1017 мм |
| Жуғыш заттың диспенсерішаю агентінің диспенсерікассета өлшемі | 500х500 |
| Ыдыстарды тиеу | сол жақта |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Ыстық суға қосылуқосылу | ыстық суға, суық суға |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 3000 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 6020 мм |
- Бағасы: 17 901 767 ₸



