
Туннельді ыдыс жуғыш машина ГродТоргМаш ММУ-2000
- Бар
- Коды:124581
9 080 420 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Туннельді ыдыс жуғыш машина ГродТогрМаш ММУ-2000 қоғамдық тамақтандыру орындарында өлшемі 530х325 мм-ден аспайтын табақтарды, стақандарды, шыныаяқтарды, ас құралдары мен науаларды жууға арналған. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған.
Ыдыс жуғыш машина суық суға да, ыстық суға да қосылады.
Қызмет ету мерзімі 8 жыл. ТШ РБ 14478107.011-98 талаптарына сәйкестігі.
Сипаттамалары:
- Пластиналардың максималды диаметрі: 240 мм
- Ыстық суды тұтыну: 400 л/сағ
- Тасымалдаушының номиналды қозғалыс жылдамдығы:1,6 м/мин.
- Шаюға арналған ағын судың ең төменгі температурасы: 85 °С
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Гродторгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 640 келі |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 1050 мм |
| Жуғыш заттың диспенсерітозғалтқыш | 380 Жылы |
| Ыдыстарды тиеу | оң жақта |
| Қуат | 34 кВТ |
| Қосылу | ыстық суға, суық суға |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 3100 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 4800 мм |
- Бағасы: 9 080 420 ₸


