
Туннельді ыдыс жуғыш машина ГродТоргМаш ММУ-1000М
- Бар
- Коды:20485
7 987 411 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Туннельді ыдыс жуғыш машина ГродТогрМаш ММУ-1000М қоғамдық тамақтандыру орындарында өлшемі 530х325 мм-ден аспайтын табақтарды, стақандарды, шыныаяқтарды, ас құралдары мен науаларды жууға арналған. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған. Модельдің жуу ванналары, душтары, корпусы және қаптамалары жоғары сапалы тот баспайтын хром-никельді болаттан жасалған.
Қызмет ету мерзімі 8 жыл. ТШ РБ 14478107.011-98 талаптарына сәйкестігі.
Ерекшеліктері:
- Ыдыстарды тиеу арнайы кассеталарға жүргізіледі
- Жылы және суық суға қосылу
- Алдын ала жуу аймағы
- Пайдалану мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы
- Жоғары өнімділік
- Санитарлық тазалауға қолжетімділік жақсартылды
- Жуғыш және шайғыш құралдардың дозаторларымен жабдықталған
- Жуғыш зат ыдысына және тамақ қалдықтарының ыдысына қол жеткізуге болады
Сипаттамалары:
- Пластиналардың максималды диаметрі: 240 мм
- Ыстық су шығыны: 200 л/сағ
- Тасымалдаушының қозғалыс жылдамдығы: 0,8 м/мин
- Шайылатын ыстық ағын судың температурасы: 85 С°кем емес
- Қаптаманың габариттері: 3800x1080x1510 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Гродторгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 535 келі |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 1050 мм |
| Жуғыш заттың диспенсерішаю агентінің диспенсерішығу | 380 Жылы |
| Ыдыстарды тиеу | оң жақта |
| Қуат | 35.7 кВТ |
| Ыстық суға қосылуқосылу | суық суға, ыстық суға |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 1600 дана/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 3700 мм |
- Бағасы: 7 987 411 ₸




