
OZTI OBK 2000 туннельді ыдыс жуғыш машина солдан оңға қарай
- Бар
- Коды:58451
6 517 668 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Туннельді ыдыс жуғыш машина OZTI OBK 2000 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі ыдыс-аяқ пен ас құралдарын жуу үшін, олармен жұмыс істегеннен кейін тазалауды және жууды қажет ететін ас үй ыдыстарын пайдаланумен байланысты ұйымдарда қолданылады. Корпус, жуу ваннасы, қазандық және жаңбырлатқыштар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 5 жууға арналған себет (3 табақ, 1 стақан мен ас құралдары үшін), икемді су және су төгетін түтіктер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Конвейердің қозғалысы солдан оңға қарай жүзеге асырылады
- Кептіргіші бар конвейерлік жүйе есебінен үздіксіз жуу
- Жуу және шаю температурасын реттеуге арналған термостат
- Автоматты басқару
- Оңай іске қосу: резервуардағы суды және жылуды қамтамасыз ету үшін бір түйме
- Тиімді кептіруге арналған қуатты желдеткіш
- Шаюға арналған сорғы
- Электр энергиясын, жуғыш заттарды және суды үнемдеу
- Кері клапандар жүйесі
- Гигиеналық жууға арналған ванна
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Электротехникалық компоненттер мен кабельдер халықаралық стандарттар мен қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді
- Оқшауланған корпус қорғау класы IPX5
Сипаттамалары:
- Жүктеу биіктігі: 420 мм
- Температуралық режим:
- Жуу: 55-тен 60 °С-қа дейін
- Шаю: 80-нен 85 °С-қа дейін
- Су шығыны: 3 л/цикл
- Сыйымдылығы:
- Алдын ала жууға арналған бак: 60 л
- Негізгі жууға арналған бак: 90 л
- Қазандық: 18 л
- Сумен жабдықтау:
- Температура: 50 °С бастап
- Қысым: 2-ден 4 барға дейін
- Қосылу: 3/4 "
- Лас суды шығару кезіндегі қосылыс: 1 1/4 (Ø42)
- Сорғының қуаты:
- Алдын ала жуу: 0,72
- Жуу сорғысының: 1,5 кВТ
- Шаю: 0,37 кВТ
- Жылу қуаты:
- Жуу: 9 кВТ
- Шаю: 27 кВТ
- Қорғау класы: IP X5
- Шу деңгейі: 80 дБ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жуғыш заттардың үлестіргіші
- Шайғыш заттың мөлшерлеуіші
- Су төгетін сорғы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 072L.0010K.BD |
| Салмағы (қаптамасыз) | 320 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 350 келі |
| Биіктігі | 1880 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Ыдыстарды тиеу | сол жақта |
| Қуат | 48 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Кассеталар бойынша өнімділік | 133 дана/сағ |
| Пластиналар бойынша өнімділік | 2130 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 500х500 |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Ені | 2550 мм |
- Бағасы: 6 517 668 ₸


