
КАЙМАН пиццасына арналған пресс ПП-МБ-200-1
- Бар
- Коды:104974
915 387 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN PP-MB-200-1 пицца прессі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жиегі бар дөңгелек қамыр негізін (қыртысын) алу үшін қолданылады. Модель механикалық басқарумен жабдықталған. Жабдық толығымен тот баспайтын болаттан жасалған, 2 жылытылатын беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 450x790x1100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 71 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Дайындамаларды пісіру Дайындаманың диаметрі | 200 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Дайындамалардың түрі | дәстүрлі пицца |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 915 387 ₸


