
Пиццаға арналған пресс KAYMAN ПП-М-350-1
- Бар
- Коды:84527
904 208 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПП-М-350-1 пицца прессі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дөңгелек қамыр негізін (қыртыс) алу үшін қолданылады. Бұл престің жұмыс беттері ретінде екі жалпақ айналы беттер қолданылады, олар жұқа, біркелкі, бүйірсіз торт пісіруді қамтамасыз етеді. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен жұмыс беттері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жұмыс бетінің арнайы пішіні
- Өнімді екі жағынан пісіру
- Қаптаманың қалыңдығын реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 450x790x1100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Дайындамаларды пісіру Дайындаманың диаметрі | 350 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Дайындамалардың түрі | дәстүрлі пицца |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 904 208 ₸


