
KAYMAN ПП-ЭМ-350-1 пиццаға арналған пресс
- Бар
- Коды:86362
1 995 426 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN PP-EM-350-1 пицца прессі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жиегі бар дөңгелек қамыр негізін (қыртысын) алу үшін қолданылады. Модель автоматты басқару панелімен және жады бар 2 сандық термостатпен жабдықталған. Жабдық толығымен тот баспайтын болаттан жасалған, 2 жылытылатын беті жылтыратылған.
Ерекшеліктері:
- Қорғаныс торы (престеу процесі торды түсірген кезде іске қосылады)
- Қаптаманың қалыңдығын реттеу
- Дайындаманы дәл ортасына орнату үшін астыңғы бетке белгі қойыңыз
- Жұмыс беттерін жарықтандыру
- Әзірленген күш 2 тоннадан асады
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірудің максималды температурасы: 250 °С
- Қаптамадағы габариттері: 500x710x950 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Қуат | 3.76 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Дайындаманы пісіру, дайындаманың жиегін қалыптаудиаметрі | 350 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Дайындамалардың түрі | дәстүрлі пицца |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 1 995 426 ₸


