
Grill Master Ф2ПЦЭ пиццаға арналған пресс (200)
- Бар
- Коды:84510
914 583 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ПЦЭ пиццасына арналған пресс қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пиццаны одан әрі дайындау үшін ернеуі бар дөңгелек қамыр негізін (краст) алу үшін пайдаланылады. Модель механикалық басқарумен және 2 қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус пен жұмыс беттері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыртысты екі жағынан пісіру
- Температураны реттеу
- Алынатын қыртыстың ағымдағы қалыңдығын көрсететін шкала
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 300 дана/сағ дейін
- Температуралық режим: 0-ден 200 °С-қа дейін
- Жұмыс температурасына шығу: 12 мин.
- Қаптың дайын ернеуінің өлшемдері: 5х10 мм
- Қаптамадағы габариттері: 450х790х1100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22219 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 71 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Дайындаманың диаметрі | 200 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Дайындамаларды пісіруөнімділігі | сағатына 300 дана |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Дайындамалардың түрі | дәстүрлі пицца |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 914 583 ₸


