
Сүрту машинасы Robot Coupe C 40
- Бар
- Коды:27102
669 066 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe C 40 сүрту машинасы жидектерден, жұмсақ және пісірілген жемістер мен көкөністерден, тұздықтардан, газпачо сорпасынан, жұмсақ балмұздақтан, шербеттерден, табиғи жидектер мен жеміс пюресі қосылған зефирлерден пюре жасауға, қоғамдық тамақтандыру орындарында пюре сорпалары мен жеміс сусындарын жылдам сүзуге арналған. және сауда.
Жеткізу көлеміне цитрустарға арналған шырын сыққыш саптама мен елеуіш кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 55040 / 7584 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.6 кг |
| Биіктігі | 645 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 40 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 239 мм |
- Бағасы: 669 066 ₸







