
Сүрту машинасы Robot Coupe C 200
- Бар
- Коды:27105
5 698 988 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe C 200 сүрту машинасы жидектерден, жұмсақ және пісірілген жемістер мен көкөністерден, тұздықтардан, газпачо сорпасынан, жұмсақ балмұздақтан, шербеттерден, табиғи жидектер мен жеміс пюресі қосылған зефирлерден пюре жасауға, қоғамдық тамақтандыру орындарында пюре сорпалары мен жеміс сусындарын жылдам сүзуге арналған. және сауда.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 55006 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 55 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Материал | тот баспайтын.болат |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 200 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1030 мм |
- Бағасы: 5 698 988 ₸






