
Сүрту машинасы Robot Coupe C 80
- Бар
- Коды:27103
2 262 075 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe C 80 сүрту машинасы жидектерден, жұмсақ және пісірілген жемістер мен көкөністерден, тұздықтардан, газпачо сорпасынан, жұмсақ балмұздақтан, шербеттерден, табиғи жидектер мен жеміс пюресі қосылған зефирлерден пюре жасауға, қоғамдық тамақтандыру орындарында пюре сорпалары мен жеміс сусындарын жылдам сүзуге арналған. және сауда.
Жеткізу көлеміне диаметрі 1 мм тесігі бар тот баспайтын болаттан жасалған перфорацияланған цилиндрлік елеуіш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қалдықтарды үздіксіз шығару
- Тот баспайтын болаттан жасалған корпус және шұңқыр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Елеуіш 3 мм 57008
- Елеуіш 0,5 мм 57009
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 55012 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.6 кг |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Материал | тот баспайтын.болат |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 80 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 2 262 075 ₸





