
Сүрту машинасы Robot Coupe C 120
- Бар
- Коды:27104
4 532 114 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe C 120 сүрту машинасы жидектерден, жұмсақ және пісірілген жемістер мен көкөністерден, тұздықтардан, газпачо сорпасынан, жұмсақ балмұздақтан, шербеттерден, табиғи жидектер мен жеміс пюресі қосылған зефирлерден пюре жасауға, қоғамдық тамақтандыру орындарында пюре сорпалары мен жеміс сусындарын тез сүзуге арналған. және сауда.
Жеткізу көлеміне перфорацияланған елеуіш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қалдықтарды үздіксіз шығару
- Тот баспайтын болаттан жасалған аяқтар
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Елеуіш 0,5 мм 57211
- Елеуіш 1,5 мм 57042
- Елеуіш 3 мм 57156
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 55011 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45.9 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Материал | тот баспайтын.болат |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 100-ден 120 кг/сағ дейін |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 870 мм |
- Бағасы: 4 532 114 ₸






