
Торғмаш (Баранович) сүрту машинасы МПР-350М-01
- Бар
- Коды:19849
409 798 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH MPR-350M-01 сүрту машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген тағамдарды (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, үрме бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүрту үшін қолданылады. модель жетекпен және роторы бар сүрту құрылғысымен жабдықталған.
Жинақтау:
- Тесіктері бар сүрту дискісі d 4 мм 00.00.04
- Тесіктері бар сүрту дискісі d 1,5 мм 00.00.05
Ерекшеліктері:
- сүртудің 2 түрі
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 0,75 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 714х563х778 мм
- Қаптама көлемі: 0,31 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сүрту дискісі d 1,5 мм 00.00.05
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000126332 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 46 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Материал | тот баспайтын.болат |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 350 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 409 798 ₸


