
Көкөніс кесетін-сүртетін машина Торғмаш (Баранович) МПР-350М (кесудің 11 түрі)
- Бар
- Коды:346186
694 005 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МПР-350М көкөніс кесетін және сүртетін машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қайнатылған өнімдерді (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, үрме бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүрту үшін, шикі және пісірілген көкөністерді (картоп, қызылша, сәбіз, пияз, шалқан, рутабага, қияр, қызанақ және т.б.) бөлшектерге кесу үшін қолданылады. геометриялық пішіндер, картопты, сәбізді ұсақтап турау, сонымен қатар қырыққабат ұсақтағыштары. Модель жетекпен, кесуге, үгітуге және ротормен сүртуге арналған құрылғылармен жабдықталған. Жұмыс камерасы алюминийден жасалған және машинаның барлық негізгі бөліктері бекітілген тірек корпусымен біріктірілген.
Жинақтау:
- Сүрту дискісі 4 мм МПР-З50М.00.00.04
- Сүрту дискісі 1,5 мм МПР-З50М.00.00.05
- Аралас пышақ 5х10 мм МПР-З50М.14.00.00
- Дискілі пышақ 2 мм МПР-З50М.10.00.00
- Үккіш диск МПР-З50М.11.00.00
- Ұсақтағыш диск 4х3мм МПР-З50М.13.00.00
- Дискілі пышақ 10мм МПО-1.04.06.00
- Пышақ торы 10х10 мм МПО-1.04.03.00
- Пышақ торы 10 мм МПР-З50У.07.00.00
- Кесуге арналған пышақ 10 мм МПР-З50У.08.00.00
- Жолақтарға кесуге арналған пышақ 2х2мм МПО-1.04.16.00
- Ұсақ ұнтақтау дискісі МПР-З50М.12.00.00
- Пышақ торы 8х8 мм МПР-350М.51.00.00
- Дискілі пышақ 8 ММ МПР-З50М.52.00.00
Ерекшеліктері:
- кесудің 9 түрі
- сүртудің 2 түрі
- Қозғалтқыштан жұмыс білігіне айналу моментін беру бір серпентинді белдік арқылы жүзеге асырылады, бұл белдіктің керілу жинағын жеңілдетеді
- Жетек шкивінің ағындарының дәл көрсетілуіне жол бермеу үшін тегіс жетекті шкив қолданылады
- Корпуссыз орындалатын қозғалтқыш
- ISO 9001-2015 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Кесу:
- Қимасы 10х10 мм кесектермен: 250 кг/сағ
- Текшелермен 10х10х10 мм: 250 кг/сағ
- Қимасы 5х10 мм кесектермен: 200 кг/сағ
- Қимасы 4х3 мм жолақтармен: 110 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм дөңгелектермен (тілімдермен): 100 кг/сағ
- Қалыңдығы 10 мм дөңгелектермен (тілімдермен): 350 кг/сағ
- Ұсақ ұнтақтау:
- Картоп: 120 кг/сағ
- Сәбіз: 60 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм қырыққабатты ұсақтау: 220 кг/сағ
- Диаметрі 4 мм саңылаулары бар дискіде сүрткішпен сүрту:
- Пісірілген картоп: 600 кг/сағ
- Пісірілген бұршақ, үрме бұршақ: 300 кг/сағ
- Пісірілген сәбіз, қызылша (үккіш дискіде ұсақталғаннан кейін): 100 кг/сағ
- Сұйық жарма ботқалары: 300 кг/сағ
- Сүзбе: 300 кг/сағ
- Пісірілген алма: 400 кг/сағ
- Асқабақ: 400 кг/сағ
- Диаметрі 1,5 мм саңылаулары бар дискіге сұйық жарма ботқаларын сүрту арқылы сүрту: 150 кг/сағ
- Кесу:
- Номиналды тұтынылатын қуат: 1 кВТ
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 195781 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Материал | тот баспайтын.болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 350-ден 600 кг/сағ дейін |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 694 005 ₸


