
Торғмаш (Баранович) сүрту машинасы МПО-1-01
- Бар
- Коды:19855
411 339 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH MPO-1-01 сүрту машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген тағамдарды (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, үрме бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүрту үшін қолданылады. модель жетекпен және роторы бар сүрту құрылғысымен жабдықталған. Жұмыс камерасы машинаның барлық негізгі тораптары бекітілген тасымалдаушы корпусымен біріктірілген.
Жинақтау:
- Тесіктері бар сүрту дискісі d 4 мм 00.00.04
- Тесіктері бар сүрту дискісі d 1,5 мм 00.00.05
- Қалақ ХЭБ-1.00.50
Ерекшеліктері:
- сүртудің 2 түрі
- Қозғалтқыштан жұмыс білігіне айналу моментін беру бір серпентинді белдік арқылы жүзеге асырылады, бұл белдіктің керілу жинағын жеңілдетеді
- Жетек шкивінің ағындарының дәл көрсетілуіне жол бермеу үшін тегіс жетекті шкив қолданылады
- Корпуссыз орындалатын қозғалтқыш
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 1 кВТ
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000126333 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 52 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Материал | Алюминий |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 600 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 411 339 ₸


