
ТОРГМАШ (Пермь) сүрткіш машинасы ОМ-350-02 тұғырсыз
- Бар
- Коды:84725
327 895 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ ОМ-350-02 сүрту машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, жемістерді және сүзбелерді сүрту үшін қолданылады. Модель тісті-белдік жетекпен, бекітуге арналған жылдам әрекет ететін ысырмалармен және санитарлық тазалауға ыңғайлы болу үшін науасы бар жылдам босатылатын корпуспен жабдықталған.
Жұмыс органдары:
- Қалақты ротор
- Сүрту дискісі 3 мм
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірілген картопты езген кездегі өнімділік: 600 кг/сағ
- Айналмалы жұмыс органдарының сыртқы диаметрі: 215 мм
- Ыдыстардың максималды өлшемдері:
- Биіктігі: 320 мм
- Диаметрі: 370 мм
- Тұтынылатын қуат: 0,8 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ОМ-350/220-02 тұғырсыз |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 535 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Материал | тот баспайтын.болат |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 600 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 327 895 ₸


