
ТОРГМАШ (Пермь) сүрту машинасы ОМ-350М-02
- Бар
- Коды:86525
301 342 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ ОМ-350М сүрту машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, жемістерді және сүзбелерді сүрту үшін қолданылады. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан, пышақтар мен дискілер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жұмыс органдары:
- Қалақты ротор
- Сүрту дискісі 3 мм
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі ПМ (220)
- Сүрту механизмі
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірілген картопты езген кездегі өнімділік: 600 кг/сағ
- Айналмалы жұмыс органдарының сыртқы диаметрі: 215 мм
- Тұтынылатын қуат: 0,51 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ОМ-350М/220-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 400 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 400 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 301 342 ₸


