
Сүрту машинасы ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-11-02
- Бар
- Коды:30245
736 150 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-11-02 сүрту машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, жемістер мен сүзбелерді сүрту үшін қолданылады. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Жұмыс органдары:
- Қалақты ротор
- Сүрту дискісі 3 мм
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Сүрту механизмі (ҚМ)
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жиілігі:
- Жетек білігі: 200 / 380 айн/мин.
- Жұмыс органы: 290 / 550 айн/мин.
- Электр қозғалтқышының қуаты: 1,12 / 1,5 кВТ
- Тұтынылатын қуат: 1,5/ 2 кВТ
- Монтаждау бұйымдары мен қосалқы бөлшектер жиынтығының салмағы: 3,5 кг
- Қаптамадағы габариттері: 958х586х577 мм
- Қаптама көлемі: 0,32 м3
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 1,1 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ОМ-300-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 54 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Материал | тот баспайтын.болат |
| Қуат | 1.12-ден 1.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 600 кг/сағ |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 290-дан 550 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 736 150 ₸


