
Көкөніс кесетін-сүртетін машина ТОРГМАШ (Пермь) ОМ-350П 380В
- Бар
- Коды:198773
430 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ ОМ-350П көкөніс кесетін және сүртетін машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шикі және пісірілген көкөністерді турау, қырыққабатты ұсақтау, көкөністерді, жемістер мен сүзбелерді сүрту үшін қолданылады. Модель тісті-белдік жетекпен, бекітуге арналған жылдам әрекет ететін ысырмалармен және санитарлық тазалауға ыңғайлы болу үшін науасы бар жылдам босатылатын корпуспен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне стенд кіреді.
Жұмыс органдары:
- Қалақты ротор
- Сүрту дискісі 3 мм
- Пышақ торы 12х12 мм
- Дискілі пышақ 2 мм
- Ұсақтағыш диск
- Дискілі пышақ 10 мм
- Құрама пышақ 10х10 мм
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Қимасы 10х10 мм кесінділер (картоп): 350 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (картоп, қызылша): 200 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (сәбіз, шалқан, қияр): 100 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм қырыққабатты ұсақтау: 160 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм сақиналар мен жартылай сақиналар (басты пияз): 140 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12мм (картоп, сәбіз): 200 кг/сағ
- Пісірілген көкөністерді кесу кезінде:
- Қимасы 1,5х3 мм сабан (сәбіз, қызылша): 200 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12 мм (картоп, сәбіз, қызылша): 160 кг/сағ
- Пісірілген картопты езген кезде: 600 кг/сағ
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Айналмалы жұмыс органдарының сыртқы диаметрі: 215 мм
- Ыдыстардың максималды өлшемдері:
- Биіктігі: 320 мм
- Диаметрі: 370 мм
- Тұтынылатын қуат: 0,8 кВТ
- Өлшемдері:
- Тұғыр: 730х390х410 мм
- Көкөніс кескіштің орындалуы: 410х300х660 мм
- Тұғыры бар көкөніс кескіштің орындалуы: 730х390х1045 мм
- Сүрткішпен орындалуы: 400х295х675 мм
- Тұғырығы бар сүрткіштің орындалуы: 730х390х1060 мм
- Салмақ:
- Тірек: 9 кг
- Ауыстырылатын, қосалқы және монтаждық бөлшектер жиынтығы: 5 келі
- Қаптамадағы габариттері: 850х520х1015 мм
- Қаптама көлемі: 0,41 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Үккіш диск
- Құрама пышақ 2х2 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ОМ-350/380 П |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 76 келі |
| Биіктігі | 1060 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Материал | тот баспайтын.болат |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 430 293 ₸


