
ГродТоргМаш ЕВПЗ-15 ағынды су жылытқышы
- Бар
- Коды:32336
342 640 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ГродТогрМаш ЭВПЗ-15 ағынды су жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және өнеркәсіптік кәсіпорындарда, жеке үйлерде, коттедждерде, пәтерлерде, қоғамдық ғимараттарда және басқа да суды жылыту үй-жайларында бірнеше су тарату орындарында қолданылады.
Су жылытқышты қосу үшін электр қуаты мен су құбыры болуы керек.
Қызмет ету мерзімі 7 жыл.
Ерекшеліктері:
- Шамадан тыс жүктемелерден және қызып кетуден қорғау
- Тот баспайтын болаттан жасалған резервуар, жеткізу және алу құбырлары
- Қауіпсіздік клапаны:
- Тексеру, қауіпсіздік және айналма клапан
- Шөгінді сүзгі
- Бекіту бөлшектері
- Электр энергиясын тұтыну тек ыстық суды талдау кезінде пайда болады
- Қадағалаусыз пайдалану
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Гродторгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Қысым | 6 бар |
| Қуат | 15 кВТ |
| Су тарту | G 1/2 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 80 °С-қа дейін |
| Түрі | тұйық |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 342 640 ₸


