
Күрішке арналған термос GASTRORAG FM-230
- Бар
- Коды:37664
117 220 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FM-230 күріш термосы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген күрішті жылыту үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, кірістіру жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Қуат | 0.11 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 23 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 445 мм |
- Бағасы: 117 220 ₸


