
Күріш пісіргіш GASTRORAG DKR-8L
- Бар
- Коды:188248
47 743 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DKR-8L күріш пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Корпус боялған металдан жасалған, кірістіру жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Жұмыс режимдері:
- Қайнату: 100 °C
- Жылыту: 60-тан 80 °C-қа дейін
Қосымша сипаттамалар:
- Толық жүктелген кездегі судың максималды көлемі: 3,6 л
- Күріштің максималды жүктемесі: 2,6 кг / 20 өлшеуіш шыныаяқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | eqv00027983 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.65 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 378 мм |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 378 мм |
- Бағасы: 47 743 ₸


