
Күріш пісіргіш GASTRORAG DKR-180B
- Бар
- Коды:37663
146 620 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DKR-180B күріш пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, кірістіру жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Жұмыс режимдері:
- Қайнату: 100 °C
- Жылыту: 60-тан 80 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Қуат | 1.95 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 18 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 445 мм |
- Бағасы: 146 620 ₸


