
VIATTO VA-CRC10 күріш пісіргіші
- Бар
- Коды:278563
88 382 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CRC10 күріш пісіргіші кафелерде, суши-барларда, шығыс тағамдары мейрамханаларында, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында күріш пен басқа да жармаларды қайнату және жылы күйінде ұстау үшін пайдаланылады. Модель күйіп қалмас үшін жылу оқшаулағыш материалдан жасалған тұтқалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тостаған жабыспайтын жабыны бар алюминий қорытпасынан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Пісіру аяқталғаннан кейін күрішті қыздырылған күйде ұстау режиміне автоматты түрде ауысу
- Күріштің құрылымын бұзбай көп мөлшерде пісіруге мүмкіндік береді
- Біркелкі қыздыру
Қосымша сипаттамалар:
- Күрішті тиеу: 3,5 л
- Шикі күріштің максималды жүктемесі: 2,5 кг
- Шығарудағы дайын күріштің мөлшері: 5-тен 6 кг-ға дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 415 мм |
- Бағасы: 88 382 ₸





