
VIATTO VA-CRC13 күріш пісіргіші
- Бар
- Коды:287347
98 099 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CRC13 күріш пісіргіші кафелерде, суши-барларда, шығыс тағамдары мейрамханаларында, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында күріш пен басқа да жармаларды қайнату және жылы күйінде ұстау үшін пайдаланылады. Модель күйіп қалмас үшін жылу оқшаулағыш материалдан жасалған тұтқалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тостаған жабыспайтын жабыны бар алюминий қорытпасынан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Пісіру аяқталғаннан кейін күрішті қыздырылған күйде ұстау режиміне автоматты түрде ауысу
- Күріштің құрылымын бұзбай көп мөлшерде пісіруге мүмкіндік береді
- Біркелкі қыздыру
Қосымша сипаттамалар:
- Шикі күріштің максималды жүктемесі: 3 кг
- Шығарудағы дайын күріштің мөлшері: 6-дан 8 кг-ға дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.35 кг |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Қуат | 1.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 13 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 98 099 ₸





