
Күріш пісіргіш Hurakan HKN-SR42
- Бар
- Коды:93881
93 951 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SR42 күріш пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген күрішті алдын ала қыздырылған күйде дайындау, сақтау және күтіп ұстау үшін қолданылады. Модель қызып кетуден қорғаумен, автоматты пісіру жүйесімен және температураны ұстап тұрумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ішкі беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне өлшеуіш шыныаяқ пен қасық кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Салмақ:
- Тостаған: 0,7 кг
- ТЭН: 1,1 кг
- Қаптамадағы габариттері: 427х427х370 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 169347 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.06 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 4.2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 93 951 ₸


