
Күріш пісіргіш Hurakan HKN-SR180
- Бар
- Коды:84079
153 308 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SR180 күріш пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген күрішті алдын ала қыздырылған күйде дайындау, сақтау және күтіп ұстау үшін қолданылады. Модель автоматты түрде пісіру және температураны ұстап тұру жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ішкі беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Пісірілмеген күріш: 6 л
- Пісірілген күріш: 18 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159607 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.7 кг |
| Биіктігі | 418 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Қуат | 1.95 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 445 мм |
- Бағасы: 153 308 ₸



